گلسان بافت

جزئیات، کیفیت را می سازد

توليدکننده پارچه های پلی پروپیلن، کيسه های پلی پروپيلن و فيلم پلی اتيلن 

درباره ما

شرکت گلسان بافت در تاریخ 1376/09/26 تحت شماره 9093 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده و پس از حدود یکسال در 22 بهمن ماه سال 1377 پس از اتمام عملیات نصب و راه اندازی ماشین آلات افتتاح شده و از اول فروردین سال 1378 رسما تولید خود را آغاز نموده است.

گلسان بافت توليدکننده پارچه های پلی پروپیلن، کيسه های پلی پروپيلن و فيلم پلی اتيلن می باشد.

شرکت گلسان بافت به آدرس کيلومتر 9 جاده تبريز- تهران در استان آذربایجان شرقی – شهرستان تبریز در زمينـی به مساحت 15000 متر مربع و زیربنایی به مساحت 10000 متر مربع واقع گردیده است.

ظرفيت اسمی ساليانه شركت طی اجرای طرح های توسعه پیوسته از سال1377 تا کنون بالغ بر 15000  تن انواع پارچه های پلی پروپيلن، کيسه های پلی پروپيلن و فيلم پلی اتيلن می باشد.

کلیه ماشین آلات و تجهیزات تولیدی گلسان بافت از بهترین سازنده ماشین آلات صنعت گونی بافی، شرکت استارلینگر اتریش تامین گردیده است.

بیش از 400 نفر نیروی انسانی ماهر شامل اپراتورهای خط تولید، تکنسین و مهندسین مجرب در شرکت در حال کار می باشند.

گلسان بافت دارای گواهينامه های ايزو 9001 مبنی بر پيروی از سيستم های مديريتی و ايزو 14001 مبنی بر حفظ و حراست از محيط زيست می باشد.

پیام مدیرعامل

گلسان بافت تلفیقی از دانش، تخصص و تجربه جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان می باشد. ما بر این باوریم که توسعه گلسان بافت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی گلسان بافت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران گلسان بافت می باشد.
در این میان گلسان بافت به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

                                                     محمدعلی لادی سیدیان

تکنولوژی خط تولید

همان طور که قبلا گفته شد تکنولوژی تولید و کلیه تجهیزات و ماشین آلات گلسان بافت از بهترین و مشهورترین تامین کننده ماشین آلات در جهان یعنی شرکت استارلینگر اتریش خریداری شده اند. که اصلی ترین آنها به شرح زیر می باشند:

4 دستگاه اکسترودر شامل یک دستگاه اکسترودر 700 – دو دستگاه اکسترودر 1400 –یک دستگاه اکسترودر 1400 اس جمعا به ظرفیت 40 تن در روز

101 دستگاه بافت شامل بیست دستگاه بافنده اس ال 4 – شصت و نه دستگاه بافنده اس ال 6 – هفت دستگاه بافنده اس ال 61 – دو دستگاه بافنده اس ال 62 – سه دستگاه بافنده اس ال 8 جمعا به ظرفیت بافت 45 تن در روز

سه دستگاه تولید کیسه ای دی استار شامل دو دستگاه به ظرفیت 60 تخته در دقیقه – یک دستگاه به ظرفیت 120 تخته در دقیقه جمعا به ظرفیت 240 تخته در دقیقه

1 دستگاه لمینت به ظرفیت 200 متر در دقیقه

2 دستگاه چاپ چهار رنگ جمعا به ظرفیت 250 متر در دقیقه

  • 1 دستگاه بازیافت به ظرفیت 3500 کیلوگرم در روز
  • سه دستگاه دوخت و برش اتوماتیک جمعا به ظرفیت 120000 تخته در روز
  • سایر تاسیسات و تجهیزات جنبی

افتخارات

توليد محصولات با کیفیت و احترام به حقوق مشتری هدف اصلی مجموعه گلسان بوده است. اين امر سبب گردیده كه این مجموعه به عنوان يکی از موفق ترين شرکت هاي فعال در این زمینه در کشور شناخته شود.

شايان ذکر است مجموعه گلسان چندین سال متوالی به عنوان صادر کننده برتر استان انتخاب و مورد تشويق مقامات محترم استان قرار مي گيرد و در سال 1385 به سبب داشتن صادرات بيش از ده ميليون و پانصد هزار دلار صادر کننده برتر کشور انتخاب و از دست وزير محترم بازرگاني وقت موفق به اخذ لوح تقدير و افتخار شده است. این شرکت همچنین در سال 1397 بعنوان واحد برتر در صنایع نساجی شناخته شده است. گلسان بافت تاکنون موفق به اخذ گواهينامه های ايزو 9001 مبنی بر پيروی از سيستم های مديريتی و ايزو 14001 مبنی بر حفظ و حراست از محيط زيست و بکارگيری کاربردی آنها در اداره شرکت بوده است.

ارتباط با ما

آدرس:

تبریز- کیلومتر9 جاده تبریز-تهران- کارخانه گلسان بافت

شماره های تماس:

6~041-36377213

5~041-36374154

EnglishIran